Pytania, na które warto znać odpowiedzi.

Zanim zadzwonisz lub napiszesz do nas, sprawdź, czy poniżej jest odpowiedź na Twoje pytanie. Jeśli okaże się, że nie ma lub jest dla Ciebie nieprecyzyjna, to skontaktuj się z nami. W tym celu możesz skorzystać z zakładki kontakt, gdzie możesz skontaktować się z nami na wiele sposobów:

  1. Telefonicznie,
  2. E-mailowo
  3. Przez formularz kontaktowy,
  4. Także przez czat na stronie.
Pytania i odpowiedzi na Głos natury

Zdajemy sobie sprawę, że zamawiając produkty na odległość, nie możesz ich dokładnie obejrzeć, ani też dokładnie sprawdzić. Wychodząc naprzeciw naszym klientom, wysyłamy zwroty znacznie szybciej niż przewidywany w prawie czas 14 dniu od złożenia rezygnacji z zamówionego produktu. Wystarczy, że napiszesz numer rachunku bankowego wraz z numerem zamówienia i otrzymasz zwrot. Te informacje prosimy wysyłać poprzez formularz kontaktowy na stronie Kontakt.

W naszym w sklepie podczas składania zamówienia dostępnych jest kilka metod płatności.

  1. Z uwagi, że najczęściej do płatności wybierany jest BLIK, dlatego ta opcja pojawia się jako pierwsza.
  2. Jeśli nie używasz lub nie chcesz płacić BLIKIEM, to możesz wybrać inną metodą płatności. Do wyboru są szybkie przelewy, czyli ikony wybranego banku po naciśnięciu których natychmiast będzie możliwość dokonania przelewu.

Produkty, które znajdują się w naszym sklepie, są wysokiej jakości. Niestety nie da się uniknąć wadliwego produktu, gdyż czynnik ludzki jest zawodny. W związku z tym czasami może zdarzyć się, że będzie potrzeba zareklamować zakupiony produkt w naszym sklepie. Aby to zrobić, prosimy napisać na główny adres sklepu znajdujący się w zakładce Kontakt. Podeślemy dokument reklamacji i niezwłocznie przejdziemy do realizacji zamówienia kuriera po odbiór paczki.

Bardzo chcielibyśmy, aby Twoje zamówione  produkty trafiały do Ciebie jeszcze tego samego dnia. Niestety z przyczyn logistycznych i współpracy z wieloma hurtowniami jest to niemożliwe i czasami trzeba poczekać na realizację zamówień nawet kilka dni. Współpracujemy z firmami kurierskimi DHL i DPD co znacznie podnosi jakość i szybkość dostaw naszych produktów. Warto więc uwzględnić w swoich planach oczekiwanie na przesyłkę i zamawiać z wyprzedzeniem swoje produkty, aby doszły na czas.